
Жіночий рюкзак роллтоп з відділенням під ноутбук SAMBAG Чорний (5390271841)
2 245 ₴
1 855 ₴
- Готово до відправки
- Код: 539
Жіночий рюкзак роллтоп з відділенням під ноутбук від ТМ SAMBAG Чорний
Характеристики:
- Довжина: 27 см
- Висота: 41 см
- Ширина: 18 см
- Матеріал: екошкіра
Модний, зручний і багатофункціональний рюкзак рол з відділенням під ноутбук від SAMBAG хороший вибір для сучасних активних жінок. Такий рюкзак ідеально підійде для повсякденного використання, подорожей, прогулянок з друзями, навчання, походів до спортзалу або роботи. У ньому можна легко розмістити ноутбук, документи, спортивний одяг або особисті речі.
Рюкзак виготовлений з еластичної якісної екошкіри, стійкої до зносу, розривів, води та вицвітання, а також якісної фурнітури з фіксаторами і прослужить вам довгий термін. Внутрішня частина оброблена міцною підкладкою з тканини оксфорд.
Рюкзак має основне відділення на блискавці, усередині якого передбачено відділення для ноутбука діагоналлю до 14 дюймів, три відкриті кишені й одну кишеню на блискавці. На передній частині рюкзака є одна потайна кишеня на блискавці. Також передбачено дві бічні вертикальні кишені на блискавці.
Рюкзак додатково закривається за допомогою застібки фастекс, що забезпечує збереження форми рюкзака і речей.
Рюкзак має дві м'які міцні регульовані лямки і коротку ручку для перенесення рюкзака в руці.
Про бренд:
Український бренд SAMBAG є виробником стильних сумок, рюкзаків та різноманітних аксесуарів, який відомий в Україні з 2018 року. Бренд SAMBAG - це оригінальний стиль та висока якість крафтової продукції. Товари SAMBAG мають високу перевагу порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 600 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Вікова група | Доросла |
| Глибина | 27 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Об`єм | 19 л |
| Особливості | Кишеня для ноутбука, Кишеня для планшета, Водонепроникна тканина, Сумісний з форматом А4 |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Ширина | 18 см |
| Висота | 41 см |
- Ціна: 1 855 ₴






