
Жіночий міський рюкзак з кишенями SAMBAG Чорний із сірим (4950311437)
1 645 ₴
1 360 ₴
- Готово до відправки
- Код: 495
Жіночий міський рюкзак з кишенями від ТМ SAMBAG Чорний з сірим
Характеристики:
- Довжина: 31 см
- Висота: 37 см
- Ширина: 14 см
- Матеріал: екошкіра
Модний, компактний, але при цьому місткий рюкзак від SAMBAG ідеально підійде для сучасних жінок. Рюкзак має безліч різноманітних кишень і стане незамінним аксесуаром для роботи, навчання або прогулянок з друзями, вмістивши в себе всі необхідні речі, а також ноутбук або планшет.
Рюкзак виготовлений з еластичної інноваційної екошкіри, стійкої до зносу, розривів, води та вицвітання, а також якісної фурнітури з фіксаторами і прослужить вам довгий термін. Внутрішня частина оброблена міцною підкладкою з тканини оксфорд.
Рюкзак має одне основне відділення на блискавці, усередині якого передбачено відділення для ноутбука діагоналлю до 14 дюймів або планшета, одну відкриту кишеню і одну кишеню на блискавці. Також поруч з основним відділенням є невелика потайна кишеня. Основне відділення і кишеня додатково закриваються клапаном із застібкою фастекс. На передній частині рюкзака є кишеня на блискавці і дві невеликі бічні відкриті кишені з сітки. На спинці рюкзака є невелика кишеня на блискавці. Рюкзак має дві міцні регульовані лямки і коротку ручку для перенесення рюкзака в руці.
Рюкзак представлений у кількох кольорах, які підійдуть під будь-який смак.
Про бренд:
Український бренд SAMBAG є виробником стильних сумок, рюкзаків та різноманітних аксесуарів, який відомий в Україні з 2018 року. Бренд SAMBAG - це оригінальний стиль та висока якість крафтової продукції. Товари SAMBAG мають високу перевагу порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 600 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Вікова група | Доросла |
| Глибина | 14 см |
| Кишені | Бічні, Задній, Фронтальний |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Об`єм | 16 л |
| Особливості | Водонепроникна тканина, Кишеня для ноутбука, Сумісний з форматом А4, Кишеня для планшета |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Ширина | 31 см |
| Висота | 37 см |
- Ціна: 1 360 ₴










