
Жіноча спортивна сумка з кишенями SAMBAG Чорна (3710371625)
2 030 ₴
1 675 ₴
- Готово до відправки
- Код: 371
Жіноча спортивна сумка від ТМ SAMBAG Чорна
Характеристики:
- Довжина: 37 см
- Висота: 25 см
- Ширина: 16 см
- Матеріал: екошкіра
Модна елегантна спортивна сумка від SAMBAG - це ідеальний аксесуар для сучасних активних жінок, які цінують поєднання стилю, комфорту і функціональності. Сумка може бути використана як повсякденна в спортивному стилі, в яку помістяться всі потрібні предмети або навіть ноутбук. Також вона ідеально підійде для подорожей або відвідування тренажерних чи спортивних залів, занять із фітнесу, щоб скласти до неї всі необхідні для тренувань речі, чи то одяг, взуття, рушник, чи інші аксесуари.
Сумка виготовлена з інноваційної екошкіри, стійкої до зносу, води та вицвітання, а також якісної фурнітури і прослужить вам довгий термін. Внутрішня частина сумки оздоблена міцною підкладковою тканиною.
Сумка має одне велике основне відділення на блискавці, усередині якого передбачено дві невеликі кишені - одна відкрита і одна на блискавці, а також перегородка з підкладкової тканини. На передній частині сумки є дві відкриті накладні кишені, а на задній - прорізна кишеня на блискавці.
Сумка має дві зручні ручки та додатковий плечовий ремінь, який регулюється під бажаний розмір і з легкістю знімається в разі потреби.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Особливості | Плечовий ремінь |
| Призначення | Для жінок |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Форма | Нестандартна |
| Розміри | |
| Вага | 500 г |
| Глибина | 16 см |
| Об`єм | 14 л |
| Ширина | 37 см |
| Висота | 25 см |
- Ціна: 1 675 ₴








