
Дорожня сумка Wallaby Чорно-сіра (2100452125)
1 270 ₴
810 ₴
- В наявності
- Код: 210
Практична дорожня сумка від ТМ Wallaby Чорно-сіра
Характеристики:
- Довжина: 45 см
- Висота: 25 см
- Ширина: 21 см
- Об'єм: 23 л
- Матеріал: поліестер (600 D)
Міцна, надійна і містка дорожня сумка, яка може бути використана як під час подорожей і відряджень, так і для відвідування тренажерних або спортивних залів, занять з фітнесу тощо. Сумка виготовлена з міцного поліестеру, стійкого до забруднень, вологи та пошкоджень, що робить її зносостійкою та довговічною.
Сумка має одне велике основне відділення, накладну і прорізну кишені на передній частині, і дві місткі кишені з боків сумки. Основне відділення і всі чотири кишені на блискавці.
Нижня частина сумки додатково ущільнена і має укріплене дно, на якому встановлено 4 пластикові ніжки.
Сумка має дві міцні ручки середньої довжини і додатковий плечовий ремінь, який регулюється під бажаний розмір і з легкістю знімається в разі потреби.
Металева фурнітура. Шви сумки додатково оброблені кедером (кантом) для надання сумці форми, збільшення міцності шва і як декоративний елемент.
Сумка виготовлена в Україні фабрикою Wallaby і має високу перевагу за якістю порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Візерунки і принти | Однотонний |
| Замок | Немає |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Призначення | Для чоловіків |
| Регулювання розміру | Ні |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Тип | Сумка дорожня |
| Розміри | |
| Глибина | 21 см |
| Об`єм | 23 л |
| Ширина | 45 см |
| Висота | 25 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 800 г |
- Ціна: 810 ₴





