
Стильний молодіжний рюкзак від ТМ Wallaby Блакитний
1 240 ₴
790 ₴
- В наявності
- Код: 163
Стильний молодіжний рюкзак від ТМ Wallaby Блакитний
Характеристики:
- Довжина: 29 см
- Висота: 38 см
- Ширина: 15 см
- Об'єм: 15 л
- Матеріал: Поліестер
Стильний та зручний рюкзак, який підійде як дорослим, так і підліткам. Він стане в нагоді у повсякденному житті як школярам, студентам, так і дорослим для відвідування роботи, гуртків, навчальних закладів або просто для прогулянок. Також він доречний і для занять спортом, фітнесом, для відпочинку на природі, коли необхідно взяти з собою невелику кількість речей. Рюкзак виготовлений із міцного поліестеру, що робить його зносостійким та довговічним.
Рюкзак має одне містке основне відділення, всередині якого є кишеня з тканини підкладки. На передній частині рюкзака є накладна кишеня розміром 21х21см. Основне відділення та зовнішня кишеня на блискавці, захищена клапаном.
Дно рюкзака додатково ущільнене.
Для перенесення рюкзак має дві лямки, що регулюються під бажаний розмір. Також додатково передбачено одну ручку зверху для перенесення рюкзака в руці.
Рюкзак виготовлений в Україні фабрикою Wallaby та має високу перевагу за якістю порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 500 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Глибина | 15 см |
| Кишені | Фронтальний |
| Колір | Блакитний |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 15 л |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Ширина | 29 см |
| Висота | 38 см |
- Ціна: 790 ₴

