
Стильний молодіжний рюкзак зі смужками Wallaby Сірий (1440201333)
1 020 ₴
655 ₴
- В наявності
- Код: 144
Стильний молодіжний рюкзак зі смужками від ТМ Wallaby Сірий
Характеристики:
- Довжина: 20 см
- Висота: 33 см
- Ширина: 13 см
- Об'єм: 8 л
- Матеріал: Поліестер 610Д
Стильний і зручний молодіжний рюкзак, який підійде як для дитини, так і для дорослої людини. Він стане в нагоді для відвідувань дітьми дитячого садка, гуртків, для прогулянок, або дорослим для занять спортом, фітнесом, для відпочинку на природі, коли необхідно взяти з собою невелику кількість речей. Рюкзак виготовлений із міцного матеріалу, що робить його зносостійким і довговічним.
Рюкзак має одне велике основне відділення, одне відділення меншого розміру і додаткову містку кишеню на передній частині. Обидва відділення та кишеня на блискавці. Перегородка між відділеннями рюкзака виконана зі щільної підкладкової тканини.
Для перенесення рюкзак має дві лямки, які регулюються під бажаний розмір. Також додатково передбачена одна ручка зверху для перенесення рюкзака в руці.
Рюкзак виготовлений в Україні фабрикою Wallaby і має високу перевагу за якістю порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 300 г |
| Візерунки і принти | Смужка |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Глибина | 13 см |
| Кишені | Фронтальний |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 8 л |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Спортивний |
| Ширина | 20 см |
| Висота | 33 см |
- Ціна: 655 ₴





