
Стильний рюкзак з відділенням під ноутбук Wallaby Чорний (1570321539)
1 875 ₴
1 200 ₴
- В наявності
- Код: 157
Стильний рюкзак з відділенням під ноутбук від ТМ Wallaby Чорний
Характеристики:
- Довжина: 32 см
- Висота: 39(52) см
- Ширина: 15 см
- Об'єм: 18 л
- Матеріал: Поліестер 600Д + екошкіра
Стильний і зручний міський рюкзак з відділенням під ноутбук, який стане в нагоді як офісним працівникам, студентам, школярам так і представникам будь-яких професій. Рюкзак виготовлений з міцного поліестеру з водовідштовхувальними властивостями зі вставками з м'якої екошкіри, що робить його зносостійким і довговічним.
Рюкзак має одне велике основне відділення, зовнішню накладну кишеню на лицьовій стороні, і невелику прорізну кишеню на бічній стороні. Основне відділення і обидві кишені на блискавці. У середині основного відділення є кишеня під ноутбук, яка виконана з підкладкової тканини зі вставками зі щільної піни. Для фіксації ноутбука передбачена стрічка з липучкою. Додатково в середині основного відділення є дві кишені з підкладкової тканини для канцелярського приладдя, аксесуарів до ноутбука та різних дрібниць.
Особливістю рюкзака цієї моделі є його регульована висота.
Для перенесення рюкзак має дві зручні м'які лямки, які регулюються під бажаний розмір. Також додатково передбачено одну ручку зверху для перенесення рюкзака в руці.
Відділення для ноутбука підходить для моделей з діагоналлю 15,6 дюймів.
Рюкзак виготовлений в Україні фабрикою Wallaby і має високу перевагу за якістю порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 600 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Глибина | 15 см |
| Кишені | Фронтальний |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 18 л |
| Особливості | Сумісний з форматом А4, Кишеня для планшета |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Для ноутбука |
| Ширина | 32 см |
| Висота | 39 см |
- Ціна: 1 200 ₴





