
Стильний рюкзак з відділенням під ноутбук від ТМ Wallaby Сірий
1 875 ₴
1 200 ₴
- В наявності
- Код: 176
Стильний рюкзак з відділенням під ноутбук від ТМ Wallaby Сірий
Характеристики:
- Довжина: 33 см
- Висота: 43 см
- Ширина: 16 см
- Об'єм: 20 л
- Матеріал: поліестер меланж
Стильний і зручний міський рюкзак з відділенням під ноутбук, який підійде як офісним працівникам, студентам, школярам так і представникам будь-яких професій. Рюкзак виготовлений з міцного поліестеру, що робить його зносостійким і довговічним.
Рюкзак має одне велике основне відділення з кишенею під ноутбук, одне відділення меншим розміром, і додаткову прорізну кишеню на передній частині. Обидва відділення і зовнішня кишеня на блискавці. Перегородка між відділеннями рюкзака виконана зі щільної підкладкової тканини. Усередині додатково передбачені невеликі кишені для канцелярського приладдя і різних дрібниць. Зовні з боків є дві відкриті кишені, які виконані з сітки.
Спинка рюкзака ущільнена.
Для перенесення рюкзак має дві лямки, які регулюються під бажаний розмір. Також додатково передбачена одна ручка зверху для перенесення рюкзака в руці.
Відділення для ноутбука підходить для моделей з діагоналлю до 16 дюймів.
Рюкзак виготовлений в Україні фабрикою Wallaby і має високу перевагу за якістю порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 500 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Глибина | 16 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 20 л |
| Особливості | Сумісний з форматом А4, Кишеня для ноутбука |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Ширина | 33 см |
| Висота | 43 см |
- Ціна: 1 200 ₴






